1989 yılında kurulan ve günümüzde halen faaliyet gösteren ve yüzde yüz Türk firması olan, büyük beden erkek giyim şirketimiz Vessimo, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere büyük beden giyim mağazaları ile dokuma ve penye üretimi alanında hizmet sunmaktadır.


Markamız, tekstil hayatına başladığı günden itibaren, sevilen ve tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir


25 Yıllık üretim deneyimi, kumaş seçimi, dikiş, kalıp, tasarım, renk ve desen skalası ile kendi imajını yaratan ve ürün kalitesinden ödün vermeden dinamik kalabilmiş, böylece müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmış bir şirket olarak; tekstil sektöründe sizlere en iyi seçenekleri sunmayı hedefleyen büyük beden erkek giyim şirketi, Vessimo olarak kaliteli ve geniş ürün skalamız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Mağazalarımızda, büyük beden erkek giyiminde geniş ürün yelpazesi ve XXL ile 9XL arası tüm bedenleri bulabilme imkanına sahipsiniz.


Türkiye genelinde bizlere ulaşma imkânı bulamayan tüm müşterilerimiz için büyük beden erkek giyim şirketimiz, Vessimo’nun, online satış mağazası olan www.vessimo.com ile bir tık ötenizdeyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR